Bizi Takip Edin !

AR&GE

Firmamız bünyesinde kurumsallaşma süreci içerisinde 2016 yılı ilk çeyreğinde İnnopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde kurulmuştur. Günümüzün en önemli gündem maddesi olan endüstri 4.0 için temel oluşturacak birçok projeyi hayata geçirmektedir. Bunların en önemlisi kendi kontrolcüsünü kendi yetkin personeliyle yapmakta olup, makinalarının akıllı hale gelmesini hedeflemektedir.

Ürünlerimizi sürekli geliştirmek adına yıllık Ar-Ge yatırımları gerçekleştirmekteyiz. İnovatif planlamalar ve çalışmalar ile sektörümüzün ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik geliştirmeleri anında uygulamaktayız. Kullanıcılarımızın güvenliğini ön plana alan çalışmalarımız, ürünlerimizi her geçen gün daha da kullanılabilir ve pratik hale getirmektedir.Firmamız durağan üretim anlayışına yakın olmamış, sürekli gelişim için gerekli her çalışmaya altına imzasını atmıştır.

ARGE yapısında kurulan danışman kurulu ile sanayi-üniversite işbirliği sağlanmış ve yapılan bilgi alışverişleri ile ilişki temellerini geliştirmiştir. Danışma kurulu 5 akademisyen ve 3 profesyonelden oluşmaktadır. Danışma kurulumuz her geçen gün kendini güncellemekte ve araştırmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

ÜR&GE

Ürge birimimiz 10 kişiden oluşan ekibi ile firmamızın mevcut projelerinin performans artışı ve üretim verimliliği üzerine çalışmaktadır. Ekibimiz 7 adet patentli çalışmaya ve 1 adet endüstriyel tasarıma imza atmıştır.

Ür-Ge ekibimiz, ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, ürünlerimiz daha kullanışlı yapılara sahip olması ve maliyetleri düşürerek müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmamız için araştırmalar yaparak geliştirmelerini hayata geçirirler.

Ekibimiz Pazar araştırmalarına önem vererek, pazara sunabilecek en iyi ürün ideali ile çalışmalarını gerçekleştirirler. Pazarda ki fırsat tehdit ölçeklerini iyi okuyan ekibimiz, fikir odaklı çalışarak ürünlerimizi sahasının en iyisi haline getirirler. Sistematik ve planlama prensibine sahip Ür-Ge ekibimiz, yapılacak ürün geliştirme kurgularını, kullanıcılarımızın ürünlerimizden maksimum verim maksimum memnuniyet almaları adına gerçekleştirerek
benzersiz ürünlere imza atarlar.

Birimimiz kendini sürekli gelişime açık tutan profesyonellerden oluşmaktadır. 10 kişiden oluşan ekibimiz ortaya koydukları doğru gelişim operasyonları ile 7 adet patentli çalışmaya ve 1 adet endüstriyel tasarıma imza atmıştır.